AVALEHT

NB! 4. maist alates toimuvad Ecu Tallides taas rühmatreeningud. Kuna hobused on olnud pikemalt kergema koormusega, ei ole võimalik kohe kõiki rühmasid avada. Päevas on üks treening, kus osaleb 6 ratsanikku. Treeningusse registreerimiseks helista numbril 58 052 318 (Kristina Arme) või 56 378 310 (Kristina Sööt).

Treeninguid päeva lisatakse järkjärgult ja tavapärase koormusega saame esialgsete plaanide kohaselt jätkata 1. juunist. Varasemalt soetatud kasutamata või osaliselt kasutatud kuukaart kehtib ratsakooli taasavamisest 1. juunist kuni 30 päeva (30. juunini) ja sõltuvalt varasemalt kaardile kehtinud tingimustest (http://ecutallid.ee/hinnakiri). Näiteks kui tegu on nelja treeningkorra kaardiga, mis tuli kasutada 30 päeva jooksul ja kasutamata on kaks korda, siis kehtib kaart ratsakooli taasavamisest kaks nädalat (14 päeva).

Ootame kõiki endisi ratsakooli õpilasi tagasi Ecu Tallidesse ratsutama!

ECU TALLID on modernne ratsakeskus Tartumaal. Asume 11 km Tartust Valga poole, Nõo vallas järiste külas. Meil on pakkuda häid õppe- ja treenimisvõimalusi ratsutajatele nii ratsakooli kui ka oma hobusega.

Kompleksi talli osas on boksid 25 hobusele, söödaruumid, hobuste pesuruum, varustuse pesu- ja kuivatusruumid koos tehnikaga, sadula ja varustuse hoiuruumid, riietus -, pesuruumid ja WC naistele ja meestele.

Olmeblokk on kahekorruseline. Esimesel korrusel asuvad kontoriruumid, puhkeruum, riietusruum , inva-WC ja suur õppeklass teooriatundide ja seminaride läbiviimiseks. Teiselt korruselt leiab suure ja kõrge kohviku-puhkeruumi, kus saab läbi akende maneežis toimuvat jälgida. Kohviku kõrval on ka kohtunike tööruumid. Teisel korrusel asub ühtlasi majutuse osa ca 16 inimesele koos kööginurga, WC ja pesemisvõimalusega. Kokku on kompleksis 500 m2 köetavaid olmeruume.

Suure osa kompleksist moodustab liimpuitkonstruktsioonil hästi valgustatud maneež mõõtudega 22*60 meetrit. Talli kõrval on valgustatud liivaväljak suurusega 50×70 meetrit, liivaväljak 20×60 m. Kogu kompleksi territoorium (ca 9 ha) on ümbritsetud aiaga ja talli juurde kuuluvad erinevad koplid.

Ecu Tallide ratsakool pakub erineva tasemega ratsaõpet erineva vanusega inimestele. Mitmekülgsete kogemustega FEI II kategooria ratsaõpetaja ja endise kolmevõistluse tegevsportlasest treeneri käe all saab treenida nii omal hobusel kui ka ratsakooli hobustel ja ponidel. Plaanis on teha ka õppekogunemisi ja ratsalaagreid.

Loodud Nõo Ratsaklubi esineb Ecu Tallide võrdväärse partnerina.

Olete alati oodatud tundma huvi meie tegemiste vastu ja ootame Teid meeleldi külla.